Uudiskiri

Uudiskiri sisaldab toimetuse meelest olulisemaid ja põnevamaid ilmunud artikleid põllumajandusvaldkonnas.

Uudiskirja tellides annate nõusoleku oma isikuandmeid säilitada ja töödelda vastavalt veebilehe kasutustingimustele. Uudiskiri saadetakse Mailchimp keskkonna vahendusel ning isikuandmeid ei jagata kolmandate osapooltega.  Uudiskirjaga liitumine on vabatahtlik, tasuta ja sellest võib igal hetkel loobuda. Loobumiseks vajutage uudiskirja lõpus olevale lingile.

Uudiskirjaga liitujale võib Põllumehe Teataja haldaja Meediapilt OÜ saata uudiskirja vahendusel kolmandate osapoolte reklaami, pakkumisi ja sündmuste infot, mis võivad olla lugeja huvides.

Küsimuste korral võib ühendust võtta info@meediapilt.ee

  • Loetuimad
  • Comments
  • Viimased
Põllumehed, hoiame kokku! Foto: Julia-Maria Linna

Põllumehed, hoiame kokku!

Põllumeeste petitsioon. Foto: Shutterstock
Aasta põllumees 2019 Voore Farmi juht Indrek Klammer koos poeg Henriku ning abikaasa Tiinaga. Foto: Scanpix/Sander Ilves

Julge hundi rind on rasvane

Mahevili, hinnakrahh. Tanel Aru kasvatab Saaremaal maherukist ja -kaera. Viljamüügist tuli tänavu vähem raha kui mullu. Foto: Irina Mägi/Saarte Hääl

Hinnakrahh maheviljaturul

EPKK juhatuse liige Vahur Tõnissoo andis Sõmeru Maaelufestivali korraldajale Maia Simkinile üle EPKK aumärgi „EestiMAA Heaks“. Selle aumärgi sai tänavu viis silmapaistvat maaelu edendajat.

Lust ja lillepidu lõikuspeol